Rekonštrukcia futbalového ihriska v Zálesí!

Milí rodičia,

S radosťou Vám môžeme oznámiť že ŠK Atletiko Zálesie v spolupráci s ŠK Sokol Gešajov pripravuje zásadnú rekonštrukciu hracej plochy futbalového ihriska v našej obci. Po viac ako 20 rokoch bude mať naša obec opäť futbalové ihrisko na ktorom opäť ožijú ligové derby s okolitými obcami a budeme môcť hrdo fandiť našim, športu a fair play.

Predpokladaný termín začatia prác je od 10.4.2018 (v závislosti od počasia).

Touto cestou Vás chceme poprosiť o podporu a účasť na brigádach pri terénnych úpravách hracej plochy a výstavby oplotenia. V rámci výstavby oplotenia si môžete osadiť vlastný stĺpik s Vašim menom zapísať sa tak do historického okamihu rekonštrukcie ihriska.

O presných termínoch brigád a ich popisu Vás budeme informovať na tréningoch, facebooku a našom webe.

Ďakujeme

 

Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *